Regulamin serwisu

Witaj Czytelniku, cięszę się że tu trafiłeś!

Na blogu "Trzy Filiżanki" obowiązuje regulamin, który należy przestrzegać.

Zarówno z Waszej strony - jako Czytelników, jak i z mojej - jako autora.

Chcąc korzystać z bloga i komentować wpisy, zapoznaj się z poniższym tekstem!

§ 1. Bez agresji słownej

Komentarze są moderowane. Wszelkie wulgaryzmy, objawy agresji słownej czy tzw. hejtowania na blogu, kierowane zarówno do innych osób komentujących, a także w moim kierunku, będą usuwane. W skrajnych przypadkach będą one zgłaszane do odpowiednich organów.

§ 2. Zasady komentowania

Na blogu istnieje możliwość komentowania wyłacznie publicznego, poprzez podanie maila. Każdy ma prawo do wyboru. Ten blog jest miejscem do dyskusji, poszerzania wiedzy i dobrej rozrywki, a nie osobistych wycieczek. Spamerom mówię "STOP" - nie interesują mnie komentarze, które są wstawiane metodą ctrl-c/ctrl-v. Zastrzegam sobie prawo usuwania każdego komentarza, zawierającego jakąkolwiek jawną reklamę strony/bloga  Na blogu tworzymy miłą atmosferę, rozmawiamy, dyskutujemy - nie reklamujemy się.

§ 3. Ten blog to miejsce...

w którym publikuję to co odkryłem i czym chcę się z Wami podzielić. Nie oznacza to, że każdy powinien myśleć w taki sam sposób, jak ja. Nie uważam się za osobę wszechwiedzącą, więc jeżeli posiadasz większą wiedzę na dany temat, możesz się tym podzielić w formie komentarza.
Dodatkowo przypominam, że jestem autorem, a informacje zamieszczane na blogu są wyłącznie moimi subiektywnymi ocenami.
 

§ 4. Prawa autorskie

Wszystkie treści na blogu stanowią moją własność, a tym samym podlegają ochronie prawnej. W związku z powyższym ja, jako autor bloga, nie wyrażam zgody na kopiowanie, drukowanie oraz powielanie treści zamieszczanych na blogu, jako własne, bez mojej pisemnej czy mailowej zgody. Chcesz coś wykorzystać, napisz, na pewno się dogadamy w jaki sposób będziesz chciał wykorzystać wiedzę zawartą na blogu
 

§ 5. Polityka prywatności - ochrona danych osobowych

Blog "Trzy Filiżanki" funkcjonuje !!!!!!!!!!. Dodatkowo używam informacji zapisanych za pomocą plików cookies (tzw. ciasteczek). W związku z tym powyższy regulamin głównie bazuje na regulaminie oraz polityce prywatności firmy Google. Aby zapoznać się ze szczegółami, proszę otworzyć poniższy link w nowej karcie:

Dodatkowo na blogu korzystam z narzędzia do analizy m.in. statystyk, treści na blogu, celem dostosowania ich do wybranej grupy odbiorców (Czytelników). Narzędziem tym jest Google Analytics, które także jest udostępniane przez firmę Google.
W/w narzędzie mogą także stosować współpracujący ze mną właściciele firm, reklamodawcy oraz dostawcy aplikacji multimedialnych.
W przypadku podjęcia współpracy z konkretną firmą, zostanie ona wyszczególniona w powyższym Regulaminie, w postaci edycji.
Ponadto, w przeglądarce internetowej można zmienić swoje ustawienia związane z plikami cookies.
Aby zapoznać się z przechowywaniem danych przez Google Analytics, proszę otworzyć poniższy link w nowej karcie:

§ 6. Konkursy i wydarzenia!

Na blogu "Trzy Filiżanki" mogą pojawić się konkursy. Do których każdego z nich będzie dołączany osoby regulamin, zawierający:
- wymagania konkursowe,
- informację o ewentualnie wymaganych danych osobowych i ich usunięciu
- podstawę prawną,
- partnerów konkursu lub wydarzenia


§ 7. Na koniec

Jako autor, zastrzegam sobie prawo do modyfikacji powyższego regulaminu, w przypadku dostosowania go do zmieniających się przepisów. Zastrzegam sobie również prawa autorskie do powyższego regulaminu