Adam 'Taisum' Musiatewicz Adam 'Taisum' Musiatewicz 25.06.2020
Kategorie: Kawa
Skomentuj: 0

Wtorki humorki, czwartki profeski.

Kiedy i co będę publikować?

Być może jesteście ciekawi jak często będę się starał publikować i o czym będę pisać. Tytuł wiele wyjaśnia, ale jeszcze trochę wam powyjaśniam ... z więlką dozą przyjemności. 

WTORKI HUMORKI

To dzień, w którym będę się starał Was zaciekawić, rozśmieszyć czy odkryć co zakryte. Posty o luźnym charakterze i stanowiące "clou" tego bloga. Nawet nie wiecie jak trzy filiżanki naszych napojów przejęły najważniejsze momenty naszego życia i historii. Tutaj doznacie "oświecenia".

CZWARTKI PROFESKI

Ja i poważne, profesjonalne i naukowe artykuły? ... Ależ oczywiście, że tak! Myślę, że nieraz mrugnę okiem lub zażartuję. Ręczę, że nie wytrzymam z tą pełną powagą. Pomimo tego jednak czwartki to dzień mniej - więcej (z przewagą na więcej) postów o zdecydowanie profesjonalnym, branżowym charakterze. Historia kawy w poszczególnych krajach, analiza kaw, testy urządzeń czy polemiki z wiedzą kawową jaką możecie znaleźć w różnych zakamarkach "internetów". Mam nadzieję, że to również Was zaciekawi.

Tak więc zaczynamy kolejny dzień. W późniejszej godzinie będziecie dziś mogli przeczytać jeszcze jeden artykuł. Zapraszam

Lista komentarzy (0)
Dodaj komentarz